Walter Reyna Classic XC Invitational

September 10, 2022


Results by: Zapata Roadrunners Road Racing

Overall Finish List - Girls

Varsity Girls

O'All Place Score Bib No Name Team Time Pace Grade
1 1 1092 Eleana Campos Freer HS 12:29.9 6:15/M 12
2 (< 5) 1127 Itzel Flores Laredo Harmony 13:04.1 6:32/M 12
3 2 1197 Aubreigh Harvey Santa Gertrudis Academy 13:39.4 6:50/M 9
4 (< 5) 1244 Elorah Buck HM Kingsville 13:41.9 6:51/M 10
5 3 516 Marlyn Sanchez Zapata HS 14:03.3 7:02/M 11
6 4 1196 Vivian Perotto Santa Gertrudis Academy 14:07.2 7:04/M 12
7 5 514 Kayla Solis Zapata HS 14:13.0 7:07/M 12
8 6 1297 Renee Saenz Agua Dulce 14:23.6 7:12/M 12
9 7 515 Klarissa Villarreal Zapata HS 14:25.8 7:13/M 10
10 (< 5) 1249 Arami Cruz HM Kingsville 14:28.6 7:14/M 10
11 8 513 Klaryssa Flores Zapata HS 14:42.6 7:21/M 12
12 (< 5) 1247 Yasmine Rios HM Kingsville 14:46.6 7:23/M 12
13 9 1095 Presleigh Perez Freer HS 14:48.3 7:24/M 9
14 10 1300 Haile Estringel Agua Dulce 14:52.0 7:26/M 9
15 11 1199 Cristina Parras Santa Gertrudis Academy 14:54.8 7:27/M 12
16 (< 5) 1053 Aryanna Garza San Isidro 14:57.4 7:29/M 10
17 12 1198 Isabel Padilla Santa Gertrudis Academy 15:03.5 7:32/M 11
18 13 1254 Melany Serna George West 15:04.3 7:32/M 9
19 (< 5) 1055 Estrella Martinez San Isidro 15:13.6 7:37/M 9
20 (< 5) 1387 Andrea Cantu Premont 15:25.2 7:43/M 12
21 (< 5) 1389 Madeline Rodriguez Premont 15:26.4 7:43/M 9
22 14 1098 Rehanna Tarango Freer HS 15:32.2 7:46/M 9
23 15 1201 Julia Guerrero Santa Gertrudis Academy 15:35.5 7:48/M 12
24 16 1202 Victoria Breitenfeld Santa Gertrudis Academy 15:38.4 7:49/M 12
25 17 1257 Cora Barter George West 15:42.4 7:51/M 9
26 18 1307 Jozie Delgado Agua Dulce 15:42.6 7:51/M 9
27 (< 5) 1279 Lizbeth Guerrero San Diego 15:49.3 7:55/M 9
28 (< 5) 1017 Clarissa Gonzalez Ben Bolt HS 15:51.6 7:56/M 9
29 (< 5) 1052 Anna Elizondo San Isidro 15:54.5 7:57/M 10
30 19 1304 Valerie Garcia Agua Dulce 15:55.0 7:58/M 9
31 20 1203 Emilia Perotto Santa Gertrudis Academy 16:06.8 8:03/M 10
32 (< 5) 1366 Kadance Perez Falfurrias 16:09.5 8:05/M 9
33 (< 5) 1362 Regan Regalado Falfurrias 16:14.9 8:07/M 11
34 21 520 Eidy Solis Zapata HS 16:19.1 8:10/M 9
35 (< 5) 1246 Catherine Desantos HM Kingsville 16:24.3 8:12/M 12
36 22 1096 Lorena Rodriguez Freer HS 16:33.2 8:17/M 12
37 23 1299 Mariaelena Ramirez Agua Dulce 16:41.9 8:21/M 12
38 24 1336 Audrey Ramos Hebbronville HS 16:50.9 8:25/M
39 25 1335 Caleign Torres Hebbronville HS 17:04.9 8:32/M
40 26 1093 Samantha Barker Freer HS 17:07.1 8:34/M 11
41 (< 5) 1051 Roma Elizondo San Isidro 17:13.5 8:37/M 12
42 27 1302 Kristyn McGuirre Agua Dulce 17:15.7 8:38/M 10
43 (< 5) 1013 Riley Carrillo Ben Bolt HS 17:18.7 8:39/M 12
44 28 1253 Jaymee Carrillo George West 17:20.4 8:40/M 10
45 29 1256 Madison Espinoza George West 17:51.1 8:56/M 9
46 (< 5) 1364 Arianna Salas Falfurrias 17:57.1 8:59/M 10
47 30 1094 Kaeley Huey Freer HS 18:00.7 9:00/M 9
48 31 1097 Jianna Saenz Freer HS 18:07.3 9:04/M 11
49 32 1337 Adriana Ramirez Hebbronville HS 18:20.0 9:10/M
50 33 1258 Jenna Lee George West 18:32.6 9:16/M 9
51 (< 5) 1365 Kylee Esquivel Falfurrias 18:40.8 9:20/M 10
52 34 1259 Leah Davdson George West 18:58.5 9:29/M 9
53 (< 5) 1016 Aliyah Medina Ben Bolt HS 19:27.6 9:44/M 10
54 (< 5) 1012 Yesenia Bueno Ben Bolt HS 20:17.4 10:09/M 12
55 35 1339 Makayla Benavides Hebbronville HS 20:36.1 10:18/M
56 36 455 Cyreniah Hinojsa Agua Dulce 21:08.8 10:34/M 9
57 37 1342 Karina Landa Hebbronville HS 21:22.6 10:41/M
58 38 1340 Cate Douglas Hebbronville HS 22:03.9 11:02/M